Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

x
Galeria

Piąty raz podczas Nostalgii spotkają się młodzi krytycy, przyszli i obecni dziennikarze muzyczni, aby wspólnie uczestniczyć w festiwalowych wydarzeniach, dyskutować i doskonalić swój warsztat. „Krytyka w praktyce” z Fundacją Meakultura to spotkania dla osób, które chcą pisać i rozmawiać o muzyce – współczesnej, klasycznej, popularnej.

Na bezpłatne warsztaty zapraszamy zarówno tych, którzy dopiero planują rozpocząć swoją przygodę w roli krytyka, jak i publikujących już autorów. Uczestnicy spotkań zapoznają się bliżej z podstawowymi narzędziami dziennikarza muzycznego, sięgając po różnego rodzaju formy – wywiad, felieton, recenzja. Tegoroczny festiwal poświęcony jest Krzysztofowi Komedzie – podczas warsztatów prowadzonych przez Darię Rzeczkowską spojrzymy na kompozytora z perspektywy teorii muzyki, ale przede wszystkim, jak na twórcę, który nadal oddziałuje na współczesną muzykę, kinematografię czy popkulturę.

Na warsztaty obowiązują bezpłatne zapisy pod adresem: zapisy@malta-festival.pl. Nabór trwa do 6 listopada. Do zgłoszenia prosimy o dołączenie kilku zdań o sobie i swoich zainteresowaniach.