Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

x

11 lat proponujemy słuchaczom i widzom Nostalgia Festival Poznań muzykę, która ma w sobie dużą dawkę emocji i daje wyjątkowe przeżycia. To, co jest dla nas ważne przy przygotowywaniu programu każdego kolejnego festiwalu to to, że chcemy pokazać rzeczy których nie można zobaczyć na innych festiwalach. Dlatego tak jak w poprzednich edycjach Nostalgii tak i w tym roku słuchaliśmy projektów przygotowanych przez uznanych artystów specjalnie na nasz festiwal. Takie działanie jest możliwe dzięki wsparciu sponsorów – Grupie Ciech i Tempus Leasing oraz instytucji samorządowych – Miasta Poznań i Samorządu Województwa Wielkopolskiego. W imieniu uczestników festiwalu, po prostu dziękujemy za współpracę w tym roku – podkreśla Michał Merczyński, dyrektor Nostalgia Festival Poznań.

Dziękujemy także naszym patronom medialnym: Program 2 Polskiego Radia, Czas Kultury, kultura.poznan.pl, Gazeta Wyborcza, Gazeta Wyborcza Poznań oraz partnerom: ECM Records, Fundacja Meakultura, Bôłt Records, Automa Tophone, Hotel Rzymski, Piekarnia Adama Nowaka, Fundacja Fan Rock, Kościół i Galeria oo. Jezuitów, Toyota Bońkowscy.