Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

x
fot. Maciej Zakrzewski
Galeriafot. Maciej Zakrzewski

Od poniedziałku (19 listopada) w Centrum Informacji Miejskiej przy ul. Ratajczaka 44 w Poznaniu można odbierać bezpłatne wejściówki na wydarzenia Nostalgia Festival Poznań 2018.

Festiwal odbędzie się w dniach 23−25 listopada w Kościele oo. Jezuitów. Cały program znajduje się na: www.nostalgiafestival.pl.

Bezpłatne wejściówki obowiązują na wszystkie koncerty: 24 Preludes and Improvisations Piotr Orzechowski „Pianohooligan” (23 listopada), Życie bez Bożego Narodzenia
Gia Kanczeli (24 listopada), Taratil 'id al-milad Barbara Kinga Majewska, Marcin Masecki (25 listopada) oraz Café-chantant (25 listopada). Na pozostałe wydarzenia wstęp wolny.

Każda osoba może odebrać dwie wejściówki na jedno wydarzenie. Osoby spoza Poznania mogą zarezerwować dwie wejściówki na każdy z koncertów pisząc na adres: office@malta-festival.pl .

Na cały sobotni koncert (24 listopada) obowiązuje jedna wejściówka, która zostanie wymieniona na opaskę przed wejściem do Kościoła oo. Jezuitów. Opaska gwarantuje udział we Wspólnym stole w Galerii u Jezuitów.

Centrum Informacji Miejskiej jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 19:00, a w soboty − od 10:00 do 17:00.