Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

x

Informujemy, że bezpłatne wejściówki na koncerty festiwalu Nostalgia są już niedostępne. Zapraszamy na pokazy filmowe i spotkania, na które obowiązuje wstęp wolny.

Pierwszego dnia festiwalu zapraszamy na pokaz rejestracji warszawskiego koncertu Tomasza Stańki i Jimmy'ego Scotta z muzyką Trzcińskiego. W następnych dniach odbędą się projekcje dwóch dokumentów o życiu i twórczości kompozytora – „Komeda, Komeda” oraz „Komeda. A Soundtrack for a Life”. W sobotę spotkają się Jerzy Kapuściński i Łukasz M. Maciejewski, aby opowiedzieć o planowanym filmie fabularnym o kompozytorze. Wydarzenia odbędą się w Fundacji Malta (ul. Ratajczaka 44, I piętro). Zapraszamy także na wystawę Ramana Tratsiuka „Permanentne odbicia” − oraz na spotkanie z artystą − w Muzeum Narodowym.

Koncerty i wystawa odbędą się w holu zabytkowej części Muzeum Narodowego (al. Marcinkowskiego 9) − wejście znajduje się przy skrzyżowaniu al. Marcinkowskiego i ul. Paderewskiego.

Prosimy o punktualność, osoby, które nie przyjdą na czas mogą nie zostać wpuszczone na koncert.

OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI

Osoby z niepełnosprawnością ruchową wraz z opiekunem prosimy o zgłoszenie się u organizatorów w starej części Muzeum Narodowego (z powodu schodów, do starej części może wejść w tym celu tylko opiekun). Po zgłoszeniu obecności należy kierować się do wejścia do nowej części Muzeum, gdzie znajduje się podjazd. W środku czekać będzie osoba, która przeprowadzi Państwa, do holu, gdzie będzie odbywać się koncert. Prosimy, aby osoby korzystające z podjazdu przybyły na miejsce wcześniej, minimum 20 minut przed rozpoczęciem koncertu.

Obraz może zawierać: na zewnątrz